A tavalyi év után idén is érkeztek olyan harcosok Ukrajnából, akik sérüléseket szenvedtek az orosz-ukrán háborúban. A gyógyulásuk során festményeket készítettek, ezekből nyílt kiállítás sajtótájékoztató keretében, az In Hotelben.